Skutečný zachránce života

SKUTEČNÝ ZACHRÁNCE ŽIVOTA

OXID DUSNATÝ – (NO)

 

Již v roce 2005 vyšla v nakladatelství PRÁH kniha „Program ANO_NO (oxid dusnatý), skutečný zachránce života“. Autorem knihy je Dr. Louis J. Ignarro, který obdržel za objev působení této molekuly v lidském organismu Nobelovu cenu za medicínu. Tato kniha detailně popisuje působení NO v jednotlivých oblastech našeho těla. Nemá cenu zde jmenovat všechny oblasti. Jmenujme tedy ty nejzákladnější problémy, které dokáže řešit zvýšené pozitivní působení produkce NO. Jsou to kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, erektilní dysfunkce, revmatická artritida, rakovina, vředy, močová inkontinence, infekce, Alzheimerova nemoc, zánětlivá onemocnění, roztroušená skleróza. Již z tohoto přehledu je patrné, že se jedná opravdu o záležitost téměř univerzální.

Pro podporu tvorby oxidu dusnatého v našem organismu vyvinul a zkombinoval autor knihy z potřebných složek práškový potravinový doplněk s názvem Niteworks. Autor ve své knize uvádí, že není nutné používat jen přípravek Niteworks, ale je možné používat i jednotlivé složky samostatně.

Při používání přípravku Niteworks, lze, jako prevenci, uvedeným onemocněním předcházet.

 

Niteworks 300 g – POPIS:

Tato osvěžující patentovaná směs argininu a citrulinu byla vyvinutá nositelem Nobelovy ceny za medicínu Dr. L. Ignarrem. Směs podporuje tvorbu oxidu dusnatého v noci, tedy v době, kdy jeho hladina v těle klesá. Přidaný vitamin C a kyselina listová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci cév, kyselina listová podporuje krvetvorbu. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem.

Niteworks 300 g – ÚČINKY:

*  směs argininu a citrulinu podporuje tvorbu oxidu dusnatého v noci
*  vitamin C a kyselina listová – přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
*  vitamin C pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci cév
*  kyselina listová podporuje krvetvorbu
*  vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem

Niteworks 300 g – ÚČINNÉ SLOŽKY:

arginin – je jednou ze základních aminokyselin lidského organizmu. Jednou ze zásadních funkcí argininu je jeho funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v organismu působí tak, že snižuje napětí hladkého svalstva ve stěnách cév, což znamená, že se cévy rozšíří a zvýší se prokrvení, a to umožní zlepšení zásobení periferií živinami a kyslíkem.

citrulin – aminokyselina, která se stejně jako arginin podílí na zlepšování prokrvení tkání, svalů a napomáhá tak zajišťovat přísun živin a energie do svalů. Citrulin odvádí z těla odpadní Amoniak a napomáhá zmírňovat únavu např. po sportovním výkonu, po fyzické zátěži apod.

kyselina listová - je důležitá pro optimální dělení a množení buněk, podílí se na metabolismu bílkovin. Je jí zapotřebí pro tvorbu červených krvinek, užívá se k prevenci a léčbě chudokrevnosti. Napomáhá tvorbě a funkci bílých krvinek a tím podporuje imunitní systém.

Vitamin C patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě a v našem organismu plní řadu významných funkcí:

-  při tvorbě pevného druhu vaziva, kolagenu, který je nutný pro růst organismu a opravu poškozených vazivových tkání
–  účastní se při resorpci železa
–  pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu i v průběhu virových a bakteriálních infekcí
–  působí jako antioxidant, čímž zvyšuje ochranu proti nádorovému bujení

Niteworks 300 g – BALENÍ:

Balení obsahuje: 300 g

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.